Trhanost nahravky

Dobry den,
rad bych se zeptal - zatim jsem jeste nezacal s vyukou - je v poradku, kdyz mi v prvni lekci zneji nektera slova trhane (nemyslim si, ze jde o nedokonalost meho poslechu, ale zni to jako kdyby na gramofonu preskocila deska na treba posledni slabiku slova)? Myslim, ze to neni stahovani slov rodilym mluvcim a zname "polykani" hlasek tak, jak to rodili mluvci delavaji. Namatkou jsem zkusil (abych zbytecne nepredbihal) i dalsi CD a v nekolika pripadech jsem podobny jev objevil take. Ale protoze CD nosice nevypadaji vypalovane, ale lisovane, je mi to divne, protoze by se urcite ozvalo vice lidi. Povrch je netknuty.
Diky moc za info!

Odpověď Libora Činky:
Každá lekce obsahuje slovní zásobu pohybující se mezi cca 400 - 600 unikátními slovíčky přičemž u jen malého zlomku z nich speciální úprava pro zrychlené učení vyvolala efekt, který přibližně popisujete. Skutečně postrádá smysl učit se pomalé řeči a postupně zrychlovat, to je výuková cesta, která trvá i desetiletí a proto jen málokdo vydrží. V MAE je vše jinak, což potvrzují nejen naše zkušenosti z kurzů, ale hlavně nadšené ohlasy a to i ze zahraničí. Mimochodem, každé slovíčko uslyšíte v průběhu 27 lekcí minimálně 6 x a to různými rychlostmi a výslovností. V každém případě přesným dodržením postupu získáte mnohem lepší jazykový cit než jakýmkoli jiným způsobem a to i přes občasnou "trhanost".

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)