Potřebuju se naučit angličtinu

Dobrý den.
Potřebuju se naučit angličtinu,kvůli práci a vůbec nevím kde začít...Již jsem měl kamaráda na doučování,za který jsem samozřejmě také platil, ale výsledek žádný :-( proto jsem toho nechal. Myslím si, že na to nemám mozkové buňky a navíc peníze bohužel taky nemám, proto bych byl moc rád, kdyby jste mi odpověděli,co a jak mám udělat, protože z dlohého článku na Vašich stránkách jsem trochu zmatenej. Předem Vám moc děkuju za odpověď.

Odpověď psychoterapeuta Libora Činky:
Ještě to nemusíte vědět, ale každý člověk má buňky na jazyky - více informací získáte v mé nové knize Ovládněte svůj mozek, kterou můžete získat v knihkupectví. Pokud se mne prostřednictvím těchto stránek zeptáte na konkrétní věc, tak rád odpovím. Jinak ohledně zaměstnání, pokud potřebujete rychle mluvit anglicky, tak doporučuji absolvovat přímo kurz viz:
Angličtina s hypnózou

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)