MAE - návod část 4.

banner-afo-anglictina-w001.png

Lidé si často pamatují to, co viděli v kině, lépe než jen to, co četli. A tak podobně jako si snadno a déle pamatují, o čem si popovídali s přáteli, tak podobně zajímavě budete získávat schopnost porozumět a mluvit anglicky. Namísto do gramatiky a nezáživného učení slovíček budete prožívat příběh o cestě za úspěchem.


Pochybujete? Tak si vzpomeňte na to, jak jste se učili ve škole či v kurzu slovíčka. A taky si rozpomeňte, jestli jste se ve věku nějakých tří let učili gramatiku a slovíčka stejně jako později ve škole. Kdyby se tak lidé byli schopni snadno naučit jazyk alespoň jako malý anglický předškolák. S pomocí Magické angličtina Extra to půjde mnohem snadněji. 


Tato metoda odstraňuje problémy s učením.

Co také tato metoda řeší?

Klasickou starostí bývá: 


Jak se účinně učit jazyk. 
Jak se motivovat a jak si motivaci udržet. 
Jak se v krátkém čase dostat co nejdál. 
Jak si pamatovat dlouhodobě bez stálého šprtání gramatických pouček. 
Jak si rozpomenout, když mě někdo vyděsí rychlou palbou anglických slov. 
Jak začít myslet v angličtině bez zdlouhavého překládání z češtiny.

Tento produkt je jediný svého druhu, který na tyto otázky odpovídá a řeší je praktickým způsobem. 

Návod postupu:

Co podpoří Váš úspěch:

1. Vyhraďte si pevný čas na úspěch. Jen 27 dní k celoživotní změně na různých úrovních. Těšte se. 


2. Vyslovujte nahlas. 


3. Hrajte si každý den s novou lekcí. Hra je spojená s hledáním a využíváním několika postupů – malujte, přehánějte výslovnost, gestikulujte. Představujte si, že jste součástí děje. 


4. Věřte svému mozku a dejte věcem čas a svou trpělivost. Můžete se učit 3 až 5 x rychleji. Jen potřebujete zvyšovat ”otáčky motoru” postupně spolu s tím, jak si Vaše mysl osvěží schopnosti nasávat informace jako houba, kterými jsme disponovali jako děti. 


5. Přidávejte malé kousky i podvědomě při sledování televize nebo na procházce se čtyřnohým přítelem. Jakmile jste totiž lekci soustředěně zpracovali, tak informace jdoucí opakovaně ze sluchátek, byť velmi potichu, doplňují již známou strukturu. Podvědomě navíc můžete snadno a bez námahy naposlouchat i stovky hodin bez jakékoliv časové investice. POZOR, klíčem není jen soustředěný vědomý příjem, ani jen podvědomý poslech, ani jen vyslovování a řešení cvičení, ale vzájemná rovnováha mezi přijímáním na různých úrovních a výdej spojený se zpětnou vazbou. 


6. Každý den jen jedna lekce. Jen kolem 14 hodin zajímavých prožitků, příběhu a expertních rad k trvalému zapamatování během necelého měsíce. 17 000 slov příběhu ve světově unikátním zpracování. To vše bez tlaku spojeného s děláním nudných úkolů u běžných kurzů. 


7. Zapomeňte na představu, že učení je dřina! Jen špatně vedené učení je dřina! Nebo jste se snad naučili všechno to, co Vás baví, za potu a krve? Snadné učení je spojené s pohodou, stejně jako pohoda s přáteli vytvoří vynikající podmínky pro to, abyste se naučili třeba novou karetní či jinou hru. Kdyby Vám dali nejdříve písemný manuál s návodem a teprve po jeho prostudování byste se dostali ke hře, tak by to bylo složité a navíc by to většinu lidí odradilo! To je jedna spojitost s tím, proč učení bývá složité, protože je složitě prezentováno. Mozek potřebuje zážitky, komunikaci a nikoliv jen tištěné poučky. Vy teď máte k dispozici návod dělaný přátelsky pro různě rychle a různým způsobem myslící lidi.Pokračování návodu část 5

Zpět na předchozí část návodu

Zpátky na návod - přehled částí

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)