MAE - návod - část 3.

banner-afo-anglictina-w001.png

Jak tedy zapnout mozek?
Váš mozek se skládá přibližně ze 100 miliard neuronů. S tímto kompletem Magická angličtina Extra získáváte nejenom velmi snadnou a zároveň propracovanou metodu zvládnutí angličtiny.Získáváte také průvodce využívání Vašeho mozku, který je vytvořen na základě čtrnáctileté praxe a využívání posledních vědeckých a psychologických poznatků a metod zrychleného učení. Spolu s většinou lidí během 27 dní poznáte, že jste před sebou ještě nikdy neměli něco tak usnadňujícího učení angličtiny jako je Magická angličtina Extra - MAE. 


Metoda je navíc mnohanásobným vylepšením původní verze. Přestože již ta velmi usnadňovala studium angličtiny, je ve srovnání s verzí, kterou držíte v ruce jen “Popelkou”. 

Nejen, že se dozvíte jak trénují tajní agenti a paměťoví experti, ale také se tak budete v pravý čas učit. 


Chcete prožít opravdový úspěch? Dobrá, musíte sami sobě jen slíbit, že budete jednat jinak než dříve. Stane se to mnohem snadněji než kdy jindy. Jen je nutné použít přesně uvedený postup. Budete vedeni propracovaným psychologickým know-how a zároveň se jej budete učit. Spolu s tím jak budete uvedené používat, mohou se z vás stát experti na úspěch i v jiné oblasti. 

Proč je tato metoda tak snadná a překvapivá? 
 

 • Budete angličtinu vidět + slyšet + prožívat + vyslovovat + žasnout 
   
 • Hypnoterapeut Libor Činka vás doslova naprogramuje na úspěch. 
   
 • Chytrý postup s MAE zabezpečí, že se bude učit i Vaše podvědomí. Váš mozek se bude učit v dalším stupni jakobymimochodem – podvědomě, zatímco budete moci dělat i něco jiného, třeba se dívat na TV anebo pracovat na PC. 
   
 • Touto metodou využívající kombinaci progresivních postupů semůžete naučit stovky slov již během horizontu tří až čtyř týdnů
   
 • Tato metoda je příjemná, protože Vám může zabrat jen 30 minut zajímavého studia denně a dá se základně zvládnout za cca 14 hodin rozložených v pár týdnech. 
   
 • Tato metoda je v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Materiál byl vytvořen na základě nejmodernějších poznatků z výzkumu lidského mozku paměťovým expertem a specialistou v dosahování nadstandardních výsledků v zrychleném učení, v neuro-lingvistickém programování a hypnóze Liborem Činkou. 
   
 • Tato metoda je velmi snadná
  Každý den je pro Vás připravena nová lekce. Vše je připraveno tak, abyste se mohli věnovat studiu a nemuseli složitě přemýšlet, co přesně dělat. Obsahuje speciální cvičení pro aktivaci a zrychlení práce mozku podpořené 5 rychlostmi nahrávek. 
   
 • Tato metoda zajišťuje soustředění tím, že odstraňuje rozptylování spojené s vyhledáváním slov listováním ve slovníku, protože obsahuje interlineární překlad. 
   
 • Je účinná i tím, že odhaluje tajemství paměti používaná mistry světa v Mind Olympiad. Tato metoda umožňuje každému dosáhnout cíle opravdu snadného zapamatování. 
   
 • Prožití této metody přináší opravdu snadné rozpomínání. Není to však lineární úspěch. Ten bude zpočátku skrytý a projeví se postupně, jako květina která rostla ze semínka pod zemí. Každý den získáte nové informace spolu se speciálně připravenými pasážemi pro zopakování, takže každý den pokračujete v rozvíjení paměťové sítě, která se postupně bude optimálně zahušťovat. Nepotřebujete se vracet a opakovat lekci dokola, naopak jdete dále. Na každý den je postup připraven pro Váš mozek tak, aby dosáhl co nejlepších kumulativních výsledků. Opravdu se vyhněte nápadům jako je učení jedné lekce několik dní! Opakování je možné v případě potřeby až po získání celkového přehledu přes všechny příběhy. 

  Pokračování najdete v návodu část 4

  Zpět na předchozí část návodu

  Zpátky na návod - přehled částí
anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)