Mohu to splácet?

od Nikola Riehsova
(Praha)

Dobrý den,

strašně moc bych si chtěla koupit Vaši "Magická angličtina Extra", ale bohužel si nemohu dovolit zaplatit celou částku najednou. Tímto bych se Vás tedy chtěla zeptat, zda by to šlo rozložit aspoň do 3 splátek.

Předem děkuji za odpověď.

Odpověď Libora Činky:

Možnost splácení náš eshop nenabízí. Můžete se podívat na stránky společnosti Galaxy, která tuším podobnou možnost nabízela.

Podstatnou nevýhodou však je, že v takovém případě nebudete moci získat náš bonusový program ABC jazyky (v ceně přes 1200,- Kč), který Magickou angličtinu Extra výborně doplňuje, protože jsem ABC jazyky vytvořil pro tento účel.

Jinak velmi varuji před některými prodejci, kteří nabízí levnější starou verzi Magická angličtina ( a to ať už na kazetách či 6 CD)a vydávají ji za verzi basic pro začátečníky a Magickou angličtinu Extra za verzi pro pokročilejší. Jakožto autor jsem vytvořil MAE (Magickou angličtinu Extra) jako mnohonásobně vylepšenou náhradu za původní MA (Magickou angličtinu.) a podobná označení prodejci jsou vedena buďto jejich neznalostí či snahou zmanipulovat zákazníka do koupě levnějšího produktu.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)