Dotaz k Výuce angličtiny Vaší metodou

od Jirka
(Pardubice, ČR)

Dobrý den! Je Vaše metoda vhodná i pro lidi se slabším sluchem?
Běžně se domluvím, ale vyžaduji lepší akustické prostředí, výraznější artikulaci a ne příliš rychlou mluvu. Angličtinu jsem jako samouk mnohokrát skončil už na začátku kvůli nerozpoznání slov z audionahrávek...
Děkuji!

Odpověď autora MAE:

Pokud se v mateřštině běžně domluvíte, tak totéž bude možné i s MAE. Klíčové je postupovat zcela přesně dle návodu. Veškeré problémy, které popisují začínající uživatelé MAE byly způsobeny jejich ignorováním návodu a snahou amatérsky uvažovat bez znalosti lidského mozku a procesů učení. Na začátku samozřejmě nemůžete rozpoznávat celou řadu slov, vždyť mozek si na ně musí zvyknout - mozkem myslím jeho podvědomé procesy, nikoli vědomé uvažování. Proto je MAE speciálně připravena na trénink mozku pro porozumění.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)