Dostupnost MAE v MP3

Je mozne zakoupit ucebnici s nahravkami, ktere jsou misto na CD ve formatu MP3 nebo WAV? Nebo je nutne si je vytvorit rucne? (Noseni CD prehravace v dnesni dobe je jiz drobet nepohodlne a mimo).

Odpověď Libora Činky:
Zatím je k dispozici pouze verze na CD. Z laického hlediska se může zdát, že jedno CD s nahrávkami v MP3 by bylo lepší. Jenomže oddělení na části zmenšuje počet chyb, které mnozí lidé stále dělají tím, že nedodržují návod a nechávají běžet více lekcí za sebou, dříve než správně zacházeli s předchozími. Z výše naznačeného vyplývá, že ideální verze by byla 1 lekce na jednom CD. Současná verze obsahující zpravidla 3 lekce na jednom CD je tedy také kompromisem.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)