27. lekce Story Verbs

od Libor Činka
(Praha)

Frekvence slov 27. lekce Magické angličtiny Extra

Frekvence slov 27. lekce Magické angličtiny Extra

V závěrečné lekci MAE si procvičíte představivost a používání anglických nepravidelných sloves ve vztazích. Dále se dozvíte důležité věci o gramatice, o kterých učitelé angličtiny nemají ani páru. Uděláte konec trápení s neživotnými představami o jazyce.

Gramatická reakce:”Yes, I did.” nebo “No, I didn't.” je OK, ale někdy je příliš “sterilní” a tak si přitom moc nepopovídáte.

Procvičíte si tedy odpovědi na otázku DID v části "Cvičení logiky aneb jak si po tréninku “blipování” popovídat třeba s filmovou hvězdou".

Dále v roli agenta CI5 bude mít za úkol rozšifrovat speciální vzkaz.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
BOUGHT - super paměťová podpora* 2x6,
GO - SPP* 3x6,
WENT - SPP* 2x6,
GOT - SPP* 2x6,
SEE - SPP* 5x6

*Super paměťová podpora + frekvence výskytu sloves a gramatických jevů "lekci". SPP systém zabezpečuje, že nemusíte sami zdlouhavě vyhledávat opakování, vše je připraveno pro maximální rychlost, pohodlí a zapamatování v "RichKAV" paměťových vazbách.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)