26. lekce ABC Memory

od Libor Činka
(Praha)

Frekvence slov 26. lekce Magické angličtiny Extra

Frekvence slov 26. lekce Magické angličtiny Extra

Magická angličtina Extra zde přináší akce v podání slavných mužů a žen. Barvy duhy obohacené herečkou Goldie Hawn a skoro expertní znalost prádla i s troškou erotiky v silver punčochách.

Ovládnete království anglického jazyka s králem Brianem, Arnoldem Schwarzenegerem, Madonou, Dustinem Hofmanem, Robertem Redfordem, Barbrou Streisand a dalšími.

Krátce se mihne Růžový panter i žirafa v čemsi zeleném. Také Tom Cruise v tyrkysovém tričku a Indiana Jones. Shakespeare by žasl nad rafinovaným použitím aliterací. Chvilku Love story a chvilku drama. Svatba i pád z okna.

To vše budete umět říci anglicky i v předpřitomném čase.
PLUS zapamatování mnoha anglických slovíček, tak jak to zatím neusnadnil nikdo na světě.

Bude to fungovat na každého? Ne. Suchaři budou mít smůlu, dokud nezačnou používat limbický systém mozku hravě jako malé děti.

Mimochodem Albert Einstein by zde zopakoval svůj výrok: "Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život."

Vrhněte se do finále v superpaměti

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
HAD - super paměťová podpora* 4x6,
BOUGHT - super paměťová podpora* 2x6

*Super paměťová podpora + frekvence výskytu sloves a gramatických jevů "lekci". Tento systém zabezpečuje, že nemusíte sami zdlouhavě vyhledávat opakování, vše je připraveno pro maximální rychlost, pohodlí a zapamatování v "RichKAV" paměťových vazbách.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)