24. lekce Veni – Vidi - VISA

od Libor Činka
(Praha)

Frekvence slov 24. lekce Magické angličtiny Extra

Frekvence slov 24. lekce Magické angličtiny Extra

Frekvence slov 24. lekce Magické angličtiny Extra Pozor, aby automat neschroupal Vaši kartu

Haló! Slyšíš? Kde jsi? Ještě, že existují mobily. Když je špatně slyšet, zachrání vás spelování. Zejména, když se člověk ztratí v nákupním středisku. Navíc, když člověk stojí před ATM a zapomene PIN k platební kartě. Kdo za to může? Ten nepříjemný chlapík, co Vám dýchá skoro na záda. Vyprávění o zážitcích. Nákupy i horská dráha. Město s nejzářivější ulicí na světě. Benátky? Paříž? New York? Luxor? Ne i Ano zároveň. Šokující vyplnění proroctví.

Vše okořeněné gramatikou slovesa to be. Můžete existovat bez VISA? Možná, ale angličtina je klíčem, který teprve umožní vychutnat si cestování.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
WENT - super paměťová podpora* 2x6

*Super paměťová podpora - systém zabezpečuje, že nemusíte sami zdlouhavě vyhledávat opakování, vše je připraveno pro maximální rychlost, pohodlí a zapamatování.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kliknutím na obrázky výše, je zvětšíte.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)