23. lekce Vzkaz z Atlantidy

od Libor Činka
(Praha)

Frekvence slov 23. lekce Magická angličtina Extra

Frekvence slov 23. lekce Magická angličtina Extra

Sedíte v divadle a sledujete ohromující show s názvem Vzkaz z Atlantidy. Kritiky překypují chválou a to i od největšího kritika.
Že by byl zhypnotizován podobně jako ostatní?

Žasnete a musíte si o tom povídat s těmi, kdo sedí vedle Vás. Hudba, kulisy, oblečení vystupujících a dokonce vůně vytváří okouzlující atmosféru. Příběh se odehrává mezi symboly Egypta. Probíhá zvláštní obřad a laserové paprsky vytváří neskutečný svět. Muž v masce předvádí jedno z nejstarších kouzel. Porušuje fyzikální zákony.

Jste jakoby ve snu a najednou držíte v ruce zlatý kruh. Po vystoupení vycházíte z pyramidy hotelu Luxor a překvapeně zjišťujete, že mluvíte na taxikáře novým jazykem.

Tato lekce Magické angličtiny Extra je plná slovíček vložených do příběhu. Procvičíte si tedy velmi intenzivně dosavadní znalosti a přidáte další.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Připojte se a pište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Jednoduše klikněte zde pro návrat do << INVITATION_TITLE >>.

anglictina-kurz-300x300.gif
anglictina-kurz-120x600.gif

NOVINKY

POZOR

Vzhledem k vývoji byla MAE (vzniklá 2009) nahrazena on-line kurzem angličtiny pro samouky pod názvem Anglicky Fantasticky,
který je možné příležitostně koupit registrovaným na stránce 

http://anglickyfantasticky.cz/ 

případně nás kontaktujte viz eshop www.cetros.cz

(Přestože Anglicky Fantasticky patří mezi světově nejvyspělejší trénink, stránky Magická angličtina extra zde zatím ponechávám pro ty, kteří MAE vlastní a používají.)